Double P

Detailing to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby przywrócić pierwotny blask swojego samochodu lub motocykla. W ramach usług detailingowych możemy zabezpieczyć również nowe pojazdy aby zachowały swój wygląd na dłużej.

Auto detailing Żyrardów

Choć naszą motoryzacyjną przygodę zaczynaliśmy jedynie od usług oklejania pojazdów, aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zapewnić jak najbardziej kompleksową usługę, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty także usługi z zakresu detailingu samochodowego.
W naszym studiu w Żyrardowie jesteśmy w stanie przeprowadzić każdy z zabiegów kosmetycznych, tak aby Twój samochód znów wyglądał idealnie.

 • Mycie detailingowe

  Absolutna podstawa i pierwsza czynność jaką przeprowadza się w w ramach usług detailingowych. Jest to bardzo dokładne mycie pojazdu włącznie z najdrobniejszymi zakamarkami oraz dekontaminacją i odtłuszczeniem lakieru, ma ono za zadanie pozostawić samochód idealnie czystym a powierzchnie lakierowane jałowe i wolne od wszelkich wtrąceń i pozostałości brudu drogowego. W myciu detailingowym niemniej istotne jest „obuwie” naszego pojazdu. Deironizacja i pozbycie się pyłu z felg oraz czyszczenie i naczernianie ścianek opon to jeden z istotniejszych jego etapów.

Mycie detailingowe
Detailing wnętrza
 • Detailing wnętrza

  O wnętrze pojazdu należy zadbać równie dokładnie jak o jego lakier. Wewnątrz przeprowadza się jednak znacznie więcej prac niż z początku mogłoby się wydawać. Podstawą jest oczywiście dokładne odkurzanie, przeprowadzane niejednokrotnie po wyjęciu foteli, kanapy oraz tunelu środkowego. Następnie pranie tapicerki materiałowej, pranie podsufitki czy pielęgnacja skór. Do tego należy także zaliczyć czyszczenie elementów z tworzyw sztucznych oraz późniejsze nakładanie zabezpieczających dressingów.

 • Korekta lakieru

  Prace renowacyjne związane z lakierem są jednym z najbardziej efektownych etapów detailingu. jedno- lub wieloetapowy proces polerowania przywraca blask powłoce lakierniczej, eliminując mikrorysy i drobne uszkodzenia. Dzieki takim zabiegom, lakier samochodu może znów wyglądać jak nowy, idealnie błyszczący i wolny od niedoskonałości.

Renowacja lakiru
 • Woski, politury i powłoki ceramiczne

  Ostatni choć nie najmniej ważny z etapów przeprowadzanych w ramach usług detailingowych i korekty lakieru. Odświeżony lakier oraz pozostałe elementy pojazdu należy odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu stosuje się różnorakie środki. Mogą być to woski pochodzenia naturalnego, woski hybrydowe lub syntetyczne. Ten rodzaj zabezpieczenia jest jednym z najbardziej popularnych ze względu na łatwość aplikacji. Drugim popularnym rozwiązaniem jest stosowanie tzw. politur do lakieru. Mają  one za zadanie czasowo zabezpieczyć go przed warunkami atmosferycznymi, delikatnie nabłyszczyć lakier jednocześnie wypełniając część drobnych uszkodzeń powłoki. Ostatnim rodzajem zabezpieczenia są powłoki ceramiczne, nazywane tak ogólnie choć niekiedy spotkać można również powłoki z dodatkiem grafenu. Odpowiednio naniesione na lakier, zabezpieczają go przed wpływem warunków atmosferycznych i promieniowania, dodatkowo nabłyszczają oraz wyciągają głębie koloru. Utworzona w ten sposób dodatkowa warstwa stanowi także fizyczną barierę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Powłoki ceramiczne są jednymi z najtrwalszych stosowanych zabezpieczeń a jednocześnie najtrudniejszym w aplikacji.  Ich nieumiejętne zastosowanie może spowodować więcej szkody niż pożytku. Do szyb również stosuje się właściwe środki, może to być ceramika lub tzw. niewidzialna wycieraczka. Na elementy z barwionego tworzywa nakłada się z kolei specjalne dressingi uwydatniające kolor i chroniące przed odbarwieniem.