Double P

Jeździsz wyjątkowym klasykiem? Jest Twoim oczkiem w głowie? A może dopiero co kupiłeś nowy samochód i marzy ci się aby jego lakier pozostał w tak doskonałej kondycji na dłużej? Jeżeli nie traktujesz samochodu jedynie jako środka lokomocji i czujesz pasję do motoryzacji to usługi ochrony lakieru są właśnie dla Ciebie!

Folie PPF Żyrardów

Najwyższy dostępny na rynku stopień ochrony. Jeżeli chodzi o ochronę lakieru, nie ma lepszego rozwiązania od folii PPF. W naszym studio wrappingowym oferujemy aplikację folii jedynie od renomowanych producentów. Zapewniamy także pełną obsługę posprzedażową, usługi serwisowe oraz pielęgnacyjne przez cały okres gwarancji.

Folia PPF
  • Folie ochronne

    To usługa polegająca na nałożeniu na elementy karoserii specjalnej folii ochronnej typu PPF (Paint Protection Film). Zazwyczaj stosuje się jeden z 3 pakietów ochrony pojazdu, podstawowe zabezpieczenie przodu (pakiet bikini), pełne zabezpieczenie przodu (pakiet full front) lub całkowite zabezpieczenie samochodu (pakiet full car). Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego doboru elementów.
    Folie PPF stanowią najtrwalszą ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych, promieni UV oraz zarysowaniem lakieru. Ich wyjątkowe właściwości nadają chronionej powierzchni niesamowitego blasku, posiadają efekt hydrofobowy, zapobiegający przywieraniu zanieczyszczeń a także co nie najmniej istotne posiadają właściwości samoleczące. Ich wierzchnia warstwa pod wpływem ciepła potrafi wygładzić się, niwelując uszkodzenia i zadrapania. Folie od renomowanych producentów, gwarantują ochronę nawet do 10 lat!

Aplikacja folii PPF nie odbierze uroku Twojego lakieru, co więcej, nawet go podkreśli. Materiał najwyższej klasy zapewnia idealną przejrzystość swojej struktury,  powodując, że lakier Twojego samochodu wygląda dokładnie tak jak przedtem, bez skaz i niedoskonałości.

Montaż folii PPF