Double P

Car wrapping oznacza ni mniej ni więcej pokrywanie powierzchni pojazdu specjalistyczną, przystosowaną do tego folią.
Taka usługa może obejmować szereg różnych rozwiązań. Poznaj naszą ofertę wrappingu:

Oklejanie samochodów Żyrardów

Car wrapping czyli oklejanie samochodu to świetna alternatywa dla lakierowania, jeśli powłoka lakiernicza jest w dobrym stanie i nie wymaga napraw, nic nie stoi na przeszkodzie aby Twój samochód został okejony! Włatwy i szybki sposób zmienisz jego wygląd, dobierając kolor czy spersonalizowaną grafikę.
Jeżeli oryginalny lakier to coś co w pełni Cię zadowala, warto pomyśleć o zachowaniu go w dobrym stanie, bezbarwne folie ochronne to najlepsze do tego rozwiązanie.
Odwiedź nasze profesjonalne studio oklejania pojazdów, doradzimy odpowiednie rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Naklejki na samochód

Każdy lubi sobie coś czasem okleić, choć my się w tym specjalizujemy to umieszczenie niewielkiej  naklejki nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Z tego względu w naszej ofercie znajdziecie także druk i wycinanie naklejek. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć całą serię.

 • Zmiana koloru pojazdu

  Jedno z najbardziej wymagających i kompleksowych rozwiązań.
  Polega na pokryciu wszystkich widocznych, lakierowanych elementów pojazdu, folią o wybranym kolorze i wykończeniu. Może ona dotyczyć także niektórych z nich, jak dachu, spoilera czy niektórych detali. Mogą to być także specjalne wzory a nawet folia z indywidualnym nadrukiem. Wszystko po to aby uczynić swój pojazd indywidualnym, bardziej nowoczesnym czy rzucającym się w oczy. Oklejać można nie tylko elementy zewnętrzne ale także kokpit i detale wnętrza w końcu swój samochód oglądamy najczęściej zza kierownicy.

Oklejanie pojazdów
Shelby Cobra -pasy sportowe
 • Stylizacja pojazdu

  Jak już wspomnieliśmy, zastosowanie folii samochodowej nie ogranicza się jedynie do zmiany koloru. Aplikacja folii wylewanej w wybranych wzorach w postaci pasów, kształtów geometrycznych może w zaskakujący sposób odmienić Twój pojazd. Tutaj różnorodność jest ogromna. Stylizacja może dotyczyć zarówno elementów zewnętrznych jak i wnętrza pojazdu. Stosowane do tego są zazwyczaj folie o specjalnym wykończeniu imitującym strukturę metali, drewna czy włókna węglowego. 

 • Oklejanie Komercyjne

  Reklama na samochodzie. Często spotykamy na drogach samochody oklejone różnorakimi wzorami i reklamami, taką usługę zapewniamy również my. Od początku do końca, stworzymy projekt, przygotujemy materiały i wykonamy okleinę. Powierzchnia pojazdu to idealne miejsce na reklamę, poruszając się nim na co dzień, sprawiasz, że dotrze ona do szerokiego grona odbiorców. Zapewniamy pełną obsługę Twojej reklamy w tym także znakowanie flot samochodowych.

Oklejanie reklamowe
Przyciemnianie lamp
 • Przyciemnianie lamp

  Przyciemnianie lamp to zabieg czysto estetyczny, dzięki dobraniu odpowiedniej folii nie ogranicza nadto widoczności, szczególnie jeśli stosuje się go przy nowoczesnych lampach led-owych o bardzo dużej jasności. W naszym studio stosujemy w tym celu folie jedynie najwyższej klasy o bardzo dużej klarowności, dzięki temu, lampy wyglądają niemal jak fabryczne i zachowują idealny wygląd na bardzo długi czas.
  Folie stosowane przez nas, są foliami typu PPF (paint protection film) co za tym idzie poza walorem estetycznym, oferują także ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  W przypadku lamp wyróżniamy zazwyczaj dwa stopnie przyciemnienia: – Shade (40%)
  – Shadow (70%)
  Zależnie od producenta, występują one także w różnych odcieniach zabarwienia, neutralna szarość, granat oraz brąz. 
  Nowinką są folie fotochromatyczne, oferujące przyciemnienie zależne od natężenia światła słonecznego.
  Przy dużym nasłonecznieniu, folia ściemnia się do ok. 30%, w pochmurne dni oraz w nocy, pozostając całkowicie przejrzystą.

Rodzaje dostępnych folii wrappingowych:

 • Folie błyszczące
 • Folie satynowe
 • folie matowe
 • folie chrom
 • folie carbon
 • folie strukturalne

Każdy z rodzajów folii występuje w szerokiej palecie kolorów, z chęcią doradzimy odpowiedni dla Ciebie.

Folia cameleon do zmiany koloru
Folia struktiralna do zmiany koloru
Folia do zmiany koloru