Double P

W dalszym ciągu wiele samochodów cierpi z braku fabrycznego przyciemnienia szyb, jest to spotykane wciąż w nowych modelach. Czemu miałbyś odstawać? Przyciemnienie w odpowiednim stopniu wpływa pozytywnie zarówno na komfort jazdy jak i wygląd pojazdu.

Przyciemnianie szyb Żyrardów

Oferujemy kompleksowe usługi związane z przyciemnianiem szyb samochodowych. U nas zrealizujesz kompletną usługę, niezależnie od tego jakim samochodem jeździsz. Szyby tylne, przednie boczne a także czołowe.

 • Przyciemnianie szyb tylnych

  Najbardziej popularna i najczęściej spotykana forma przyciemnienia szyb samochodowych, spotykana równie często w nowych pojazdach jako fabryczna powłoka. 
  Znacząco poprawia komfort podróżowania, redukując nagrzewanie wnętrza dzięki swoim właściwościom odbijającym promieniowanie uv.
  Jej działanie uzależnione jest od stopnia przepuszczalności światła, a ten wacha się w zakresie od 45% do 5%.
  Przyciemnione szyby potrafią też znacząco zmienić wygląd pojazdu, 

Przyciemnianie szyb
Folia kameleon na przednią szybę
 • Folie na szybę czołową

  Oklejanie przednich szyb nie jest często spotykane, choć niejednokrotnie można spotkać na ulicy samochody, których przednia szyba pod odpowiednim kątem, odbija światło niczym lustro mieniąc się przy tym różnymi kolorami.
  Czasami jest to rozwiązanie fabryczne, a czasem efekt uzyskany dzięki folii typu cameleon.
  Zwane też foliami atermicznymi, folie do szyb czołowych mają za zadanie odbić większość szkodliwego promieniowania UV, redukując znacznie nagrzewanie kabiny oraz chroniąc wewnętrzne elementy przed degradacją. To co wyróżnia ten rodzaj folii spośród standardowych materiałów do przyciemniania to fakt, że jej przepuszczalność światła oscyluje w granicach 80% dzięki czemu jej montaż jest z godny z polskimi przepisami.