Double P

Poznaj Swój samochód na nowo. Przywrócenie pierwotnego blasku powłoce lakierniczej czy kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu to często wszystko czego Ci trzeba. Poznaj naszą ofertę, od renowacji i pielęgnacji lakieru, aplikację wosków i powłok do czyszczenia, prania oraz impregnacji tapicerki.

Znudził Ci się już ten nijaki, szary lakier? Może producent nie oferował w palecie Twojego ulubionego koloru?
W ramach usług wrappingowych oferujemy całkowitą zmianę koloru, okleinę częściową typu „two tone”, stylizację poprzez aplikację dowolnych wzorów lub pasów, dechroming a także aplikację folii na wewnętrzne dekory.
Zaszalej, odmień Swój samochód w wybranym przez siebie stylu.

Nic nie boli równie mocno jak pierwsza skaza na nowym lakierze. Choć naprawa niewielkich ubytków jest możliwa to nie zawsze uda się usunąć uszkodzenie bez śladu, większe zarysowania z kolei mogą wymagać już ingerencji lakiernika, co  może mieć wpływ na wartość pojazdu przy odsprzedaży, dotyczy to przede wszystkim samochodów luksusowych, zabytkowych oraz klasycznych. Zachowanie w pełni oryginalnej powłoki lakierniczej jest w tym przypadku kluczowe. Bezbarwne folie ochronne (PPF) choć kosztowne, stanowią idealne rozwiązanie tego problemu, poza swoją podstawową funkcją posiadają też szereg właściwości estetycznych, poprawiających głębię i blask lakieru.